Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Astma u dětí

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a masážím se věnuji od roku 2011. Působím jako mobilní masér po Praze a okolí.

Rád Vám pomohu s nepříjemným problémem Astma u dětí. Využívám k tomu různých druhů ošetření, jako například:

  • Zdravotní masáže
  • Ošetření pomocí Bowenovy techniky
  • Kinesiotaping
  • Zdravotní cvičení

Objednávat se můžete na uvedeném kontaktuAstma u dětí. Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Zdravotní masáže

Krásný den pane Vopálka,
chtěl bych poděkovat za perfektní masáž. Dcera se synem si stěžovaly na bolesti kyčlí. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Vaše nabídka mne zaujala. Nabídl jste nám brzký termín zdravotních masáží, které dětem velmi rychle pomohly. Ihned po masážích cítily velkou úlevu.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Vilém

Sportovní masáže doma

Zdravím Vás pane Vopálka,
chtěl bych Vám poděkovat za Vaše služby, kterých jsem nedávno využil. Syn se věnuje závodně plavání a poslední dobou měl hodně náročné tréninky. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i sportovní masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Sportovní masáž prý byla intensivní, ale zároveň příjemná. Syn se po ní cítil úžasně uvolněný a odpočatý.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Petr

Dětské sportovní masáže

Dobrý den,
děkujeme za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Dcera se synem se věnují závodně tenisu a nyní měli hodně náročné tréninky.Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i sportovní masáže doma pro děti. Zaujaly nás především Vaše zkušenosti. Vaše nabídka nás zaujala. Při Vašich sportovních masáží si vždy příjemně odpočinou a naberou nové síly. Také jste jim již několikrát pomohl, když je něco bolelo.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Jana + Karin