Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Astma u dětí

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a masážím se věnuji od roku 2011. Působím jako mobilní masér po Praze a okolí.

Rád Vám pomohu s nepříjemným problémem Astma u dětí. Využívám k tomu různých druhů ošetření, jako například:

  • Zdravotní masáže
  • Ošetření pomocí Bowenovy techniky
  • Kinesiotaping
  • Zdravotní cvičení

Objednávat se můžete na uvedeném kontaktuAstma u dětí. Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Sportovní masáže doma

Hezký den Petře,
chtěl bych poděkovat za perfektní masáž. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dcera se synem se věnují závodně nyní dobou měli hodně náročné tréninky. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i masáže pro děti. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohl využít Vašich služeb. Sportovní masáže od Vás byly moc příjemné. Děti se po nich cítily skvěle - odpočaté a uvolněné.
Jsme Vám moc vděčný, Vilém

Sportovní masáže doma

Zdravím Vás,
chtěl bych poděkovat za dětskou masáž. Rádi jsme Vás poznali. Dcera se synem se věnují atletice a poslední dobou měli náročné tréninky. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i sportovní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Sportovní masáže od Vás byly moc příjemné. Děti se po nich cítily skvěle - odpočaté a uvolněné.
S pozdravem, Adam

Zdravotní masáže pro děti

Přeji hezký den,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Vaší zdravotní masáží jste nám velmi pomohl. Dcera se synem si již asi měsíc stěžovaly na bolesti zápestí. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete i masáže pro děti. Zdravotní masáže od Vás byly velmi příjemné a uvolňující. Děti se po nich cítily velmi dobře!
Těšíme se na příště, Zdeněk

Datum aktualizace stránky: 2024-3-3