Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Bolest břicha u dětí

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a masážím se věnuji od roku 2011. Působím jako mobilní masér po Praze a okolí.

Rád Vám pomohu s nepříjemným problémem Bolest břicha u dětí. Využívám k tomu různých druhů ošetření, jako například:

  • Zdravotní masáže
  • Ošetření pomocí Bowenovy techniky
  • Kinesiotaping
  • Zdravotní cvičení

Objednávat se můžete na uvedeném kontaktuBolest břicha u dětí. Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Bowenova technika pro děti

Dobrý den Petře,
také bych se rád připojil k velkému poděkování. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dceru již od mala trápí občas migrény a poslední dobou jí bylo nějak hůře. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete Bowenovu techniku. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Vaše nabídka mne zaujala. Dceři se ihned po Vašem prvním ošetření velmi ulevilo. Zopakovali jsme ho ještě dvakrát a nyní je již v pořádku.
Moc děkujeme za rychlou pomoc, v případě potřeby se opět rádi ozveme, Radek

Zdravotní masáže pro děti

Zdravím Vás pane Vopálka,
děkuji Vám za perfektní masáž. Rádi jsme Vás poznali. Dcera se synem si stěžovaly na bolesti hlavy. Na internetu jsem našel, že poskytujete i zdravotní masáže doma pro děti. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohl využít Vašich služeb. Zdravotní masáže od Vás byly velmi příjemné a uvolňující. Děti se po nich cítily velmi dobře!
Těšíme se na příště, Vilém

Relaxační masáže pro děti

Dobrý den Petře,
chtěla bych poděkovat za perfektní dětskou masáž. Byli jsme rádi za Vaši návštěvu. Syn si již delší dobu přál vyzkoušet také relaxační masáž. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i relaxační masáže pro děti. Velmi se mi také líbilo, že nemusíme cestovat za Vámi, ale že přijedete Vy k nám. Vaše nabídka mne zaujala. Relaxační masáž se mu moc líbila. Syn se po masáži cítil odpočatý a uvolněný.
Určitě se brzy opět ozveme, Anna