Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Masáže Třeboradice

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a masážím se věnuji od roku 2011. Působím jako mobilní masér po Praze a okolí a poskytuji tedy i Masáže Třeboradice.

Tímto bych Vám rád nabídl relaxační, sportovní i zdravotní masáže pro Vaše děti.

Masáže jim mohou pomoci v případě Masáže Třeboradicemnoha zdravotních problémů, s regenerací po sportu, ale i je zklidnit a dopřát jim příjemnou relaxaci.

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Sportovní masáže pro děti

Zdravím Vás pane Vopálka,
děkuji Vám za dětskou masáž. Rádi jsme Vás poznali. Dcera se věnuje závodně plavání a často má hodně náročné tréninky. Na internetu jsem hledal nějaké vhodné masáže a zjistil jsem, že poskytujete i sportovní dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Sportovní masáž od Vás byla moc příjemná. Dcera se po ní cítila skvěle - odpočatá a uvolněná.
Vašich služeb budeme určitě využívat i nadále, Tomáš

Relaxační masáže

Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za Vaše služby, kterých jsme nedávno využili. Rádi jsme Vás poznali. Děti měly také zájem o relaxační masáž. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i masáže pro děti. Relaxační masáže byly perfektní - velmi příjemné a uklidňující!
S pozdravem, Jana + Karin

Dětské sportovní masáže

Krásný den,
rádi bychom Vám poděkovali za Vaše masáže pro děti. Syn se věnuje závodně atletice a často má hodně náročné tréninky. Na internetu jsme hledali nějaké vhodné masáže a zjistili jsme, že poskytujete i masáže pro děti. Velmi nás tedy potěšilo, že jsme mohli využít Vašich služeb. Sportovní masáž od Vás byla moc příjemná. Syn se po ní cítil skvěle - odpočatý a uvolněný.
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Tomáš + Kateřina

Datum aktualizace stránky: 2024-5-14