Masáže pro děti
Masáže dětí
Dětské masáže
Masáže doma
Zdravotní masáže pro děti
mobileObjednání a informace SMS: 721 926 518

Zažívací problémy u dětí

Jmenuji se Petr Vopálka, jsem zdravotní masér terapeut a masážím se věnuji od roku 2011. Působím jako mobilní masér po Praze a okolí.

Rád Vám pomohu s nepříjemným problémem Zažívací problémy u dětí. Využívám k tomu různých druhů ošetření, jako například:

  • Zdravotní masáže
  • Ošetření pomocí Bowenovy techniky
  • Kinesiotaping
  • Zdravotní cvičení

Objednávat se můžete na uvedeném kontaktuZažívací problémy u dětí. Těším se na Vás!

Zdravotní masér terapeut

Masér Petr Vopálka

Reference

Bowenova technika pro děti

Dobrý den Petře,
také bych se rád připojil k velkému poděkování. Vaše masáže jsou nejlepší, s kterými jsme se v Praze setkali. Dceru již od mala trápí občas migrény a poslední dobou jí bylo nějak hůře. Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete Bowenovu techniku. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Vaše nabídka mne zaujala. Dceři se ihned po Vašem prvním ošetření velmi ulevilo. Zopakovali jsme ho ještě dvakrát a nyní je již v pořádku.
Moc děkujeme za rychlou pomoc, v případě potřeby se opět rádi ozveme, Radek

Bowenova technika doma

Hezký den pane Vopálka,
děkuji za Vaše skvělé masáže. Vaše návštěva nás moc potěšila. Děti si asi před týdnem začaly stěžovat na časté bolesti a křeče v lýtkách.Na Vašich stránkách jsem našel, že poskytujete Bowenovu techniku. Zaujaly mne především Vaše bohaté zkušenosti. Nabídl jste nám brzký termín ošetření pomocí Bowenovy techniky, které bylo dětem jednak velmi příjemné, ale především jim pomohlo.
Těšíme se na příště, Vilém

Relaxační masáže pro děti

Přeji hezký den,
děkuji za Vaše skvělé masáže pro děti. Vaše návštěva nás moc potěšila. Dcera má velmi ráda relaxační masáže. Na internetu jsem hledala nějaké vhodné masáže a zjistila jsem, že poskytujete i relaxační dětské masáže. Zaujaly mne především Vaše zkušenosti. Velmi mne tedy potěšilo, že jsem mohla využít Vašich služeb. Relaxační masáž byla perfektní - velmi příjemná a uklidňující!
Vaše masáže jsou super a jsme za ně moc rádi! Lucka